Pismo družinam birmancev

Drage družine birmancev!

Danes smo z Nadškofijo Ljubljana uskladili nov termin slovesnosti svete birme za naše birmance: 6. september 2020 ob 11.00. Usklajene so tudi obveznosti, ki naj jih birmanci do takrat opravijo:

• tri ure rednega verouka: 4.(5.), 11.(12.), 18.(19.) junij ob rednih urah verouka za 8. in 9. razred;
  • reden obisk svete maše vsako nedeljo;
  • birmanska devetdnevnica za vse birmance od 28. avgusta do 4. septembra (za tiste, ki boste bivali v kraju srednje šole, se bomo dogovorili individualno);
  • srečanje za birmance, botre in starše z g nadškofom, msgr. Stanislavom Zoretom, 31. avgusta ob 18.00 v naši župnijski cerkvi.

Srečanje za starše birmancev bo v četrtek, 18. junija, ob 19.30 v župnišču. Prosim za zanesljivo udeležbo vsaj enega od obeh staršev.

Na vse vaše družine kličem Božji blagoslov in vam želim lepo družinsko pripravo na praznik Svetega Duha v vaši družini,

vaš župnik Andrej