^Na vrh

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5

Jezusov krst

10.1.2016

Danes je nedelja Jezusovega krsta. V ponedeljek bo godoval sv. Pavlin Oglejski, škof, v torek sv. Tatjana, mučenka, v sredo sv. Hilarij, škof in cerkveni učitelj, naslednja nedelja bo 2. nedelja med letom, godoval bo sv. Anton, puščavnik in opat.

V tem tednu bo ponovno verouk po urniku.

Lepo povabljeni k molitvi pred Najsvetejšim v sredo uro pred sveto mašo.

Društvo šmarničnih romarjev ŠmaR organizira v petek ob 18.45 oziroma po večerni maši predavanje z naslovom Romanje v Kompostelo. Njihova članica, Hermina Cankar, je Jakobovo pot prehodila lani spomladi. V petek nam bo svoje vtise in doživljaje z romanja predstavila v sliki in besedi. Lepo povabljeni.

V župnišču poteka predzakonski tečaj. Molimo za udeležence, da bi jim tečaj koristil, in za predavatelje, da bi primerno in predano posredovali vsebine.

Po sveti maši še vedno lahko v župnišču naročate svete maše za mesec februar 2016.

Na oglasni deski je še nekaj drugih vabil, ki si jih lahko preberete.