^Na vrh

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5

2. nedelja med letom

17.1.2016

Danes je 2. nedelja med letom. Zvečer se bo zaključil predzakonski tečaj. Udeležencem želim veliko Božjega blagoslova. V ponedeljek začenjamo molitveno osmino za edinost kristjanov, godovala pa bo sv. Marjeta Ogrska, kneginja in kasneje dominikanka, v sredo bo godoval sv. Fabijan, papež in mučenec, v četrtek sv. Neža, devica in mučenka, v petek sv. Vincencij, diakon in mučenec, v soboto se bomo spominjali zaroke Marije in Jožefa, naslednja nedelja pa bo 3. med letom.

Hvala za vse darove, ki ste jih danes darovali za cerkvene potrebe.

V ponedeljek bomo opravili sveto mašo tudi za + Pavlo Modrijan ob 7. dnevu.

V ponedeljek bo ob 18.45 v župnišču priprava na krščevanje, ki bo naslednjo nedeljo ob 10.00. Isti dan bo ob 19.45 tudi srečanje svetopisemske skupine.

Po sveti maši lahko v župnišču naročate svete maše za meseca februar in marec 2016.

Na oglasni deski je še nekaj drugih vabil, ki si jih lahko preberete.