^Na vrh

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5

3. nedelja med letom

24.1.2016

Danes je 3. nedelja med letom, goduje sv. Frančišek Saleški, škof in cerkveni učitelj. Jutri se bomo spomnili spreobrnitve apostola Pavla, v torek bosta godovala sv. Timotej in Tit, škofa, v sredo sv. Angela Merici, devica, ustanoviteljica uršulink, v četrtek sv. Tomaž Akvinski, duhovnik in cerkveni učitelj, naslednja nedelja bo 4. med letom-tudi nedelja Svetega Pisma. Bog daj, da bi radi prebirali Božjo besedo iz Njegove knjige.

Jutri, bomo v Cerkvi zaključili molitveno osmino za edinost kristjanov.

V petek bomo šli z jasličarji na večerjo. Še enkrat se jim lepo zahvaljujem za postavljanje župnijskih jaslic.

Po sveti maši lahko v župnišču še naročate svete maše za mesec marec 2016.

Na oglasni deski je še nekaj drugih vabil, ki si jih lahko preberete.

Krajevna organizacija Rdečega križa vabi na prvo letošnjo krvodajalsko akcijo. Odvzem krvi bo v ponedeljek in torek, 25. in 26. januarja, od 7. do 13. ure v poslovni stavbi IKA na Strojarski ulici 16.