7.2.2016

Danes je 5. nedelja med letom. V ponedeljek bo Prešernov dan, v torek bo godovala sv. Polona, devica in mučenka, v sredo bo pepelnica, godovala bo sv. Sholastika, redovnica, v četrtek se bomo spomnili Lurške Matere Božje in bolnikov, saj bo takrat tudi svetovni dan bolnikov. Naslednja nedelja bo 1. postna, križev pot bo ob 18.00 vodila Misijonska skupina.

V ponedeljek bomo sveto mašo opravili tudi za + Ivano Erznožnik ob 7. dnevu, v sredo pa tudi za + Branka Malavašiča.

8., 9., 15. in 16.2. ne bo veroučnih ur. Verouk bo tako ponovno po urniku 22.2.;

Lepo povabljeni na postne duhovne vaje v vsakdanjem življenju. Začnejo se v četrtek ob 19.00 v župnišču. Duhovne vaje bo vodil p. Viljem Lovše DJ s sodelavci.

Na oglasni deski je še nekaj drugih vabil, ki si jih lahko preberete.

Po sveti maši lahko v župnišču še vedno naročate svete maše za meseca marec in april.