^Na vrh

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5

2. postna nedelja

21.2.2016

Danes je 2. postna nedelja, jutri bo praznik Sedeža apostola Petra, v torek bo godoval sv. Polikarp, škof in mučenec, v sredo sv. Matija, apostol, v četrtek sv. Valburga, opatinja, v petek sv. Agrikola, škof, v soboto sv. Bazilij in Prokopij, redovnika, naslednja nedelja bo 3. postna.

Hvala za današnje darove za cerkvene potrebe.

Danes ob 18.00 lepo povabljeni k molitvi križevega pota, ki ga bo vodila Molitvena skupina.

V torek bo v župnišču ob 19.00 srečanje za ustanovitev še ene zakonske skupine. Vsi, ki bi želeli biti člani nove skupine in skupaj z ostalimi zakonskimi pari iskati poti za povezanost z Bogom in v zakonu, lepo povabljeni.

V soboto bo ob 9.00 v župnišču priprava na krščevanje, ki bo naslednjo nedeljo ob 10.00.

V soboto bo ob 19.00 tudi srečanje za mlade.

Naslednjo nedeljo bo puščica namenjena za Teološko fakulteto.

Naslednjo nedeljo bomo v okviru dekanije ob letu usmiljenja poromali v našo stolnico. Odhod bo ob 13.30 izpred župnišča. Šli bomo z avtobusi iz vseh župnij dekanije. Ob 15.00 nas bo tam sprejel stolni župnik, ob 15.30 bomo prisotni pri molitvi križevega pota, po njem pa bo tudi sveta maša. Ta dan zato doma križevega pota ne bo. Prosim, da se čim prej oziroma do torka 23.2. zvečer prijavite v župnišču. Do sedaj se je prijavilo 10 oseb, kar pa za žirovsko župnijo ni veliko.

Na oglasni deski je še nekaj drugih vabil, ki si jih lahko preberete. Poglejte si tudi zgibanke na policah.

Po sveti maši lahko v župnišču oziroma v zakristiji naročate svete maše za mesec maj.