3. velikonočna nedelja

10.4.2016

Danes je 3. velikonočna nedelja, začenja se teden molitve za duhovne poklice. Jutri bo godoval sv. Stanislav, škof in mučenec, v torek sv. Julij I., papež, v sredo sv. Ida, redovnica, v četrtek sv. Lambert, škof, v petek sv. Paternij, škof, v soboto sv. Bernardka Lurška, devica, naslednja nedelja bo 4. velikonočna, tudi nedelja Dobrega Pastirja.

V ponedeljek in torek bo verouk po urniku.

V soboto bo ob 19.00 v župnišču srečanje animatorjev za oratorij 2016.

Naslednjo nedeljo bo darovanje za cerkvene potrebe. Bog povrni za vsak vaš dar.

Po deveti sveti maši naslednje nedelje bo v cerkvi srečanje prvoobhajancev in njihovih staršev.

Po sveti maši lahko v župnišču še naročate svete maše za meseca julij in avgust.

V dekaniji Škofja Loka želimo oblikovati skupino za razvezane v Cerkvi. Prvi srečanje bo v petek ob 19.30 v župnišču na Suhi.

Domači gledališčniki vabijo na premiero igre Lumpacij Vagabundus, ki bo v soboto ob 20.00 v dvorani DPD Svoboda. Ponovitev igre bo dan kasneje ob 19.00. Lepo povabljeni.