^Na vrh

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5

9. nedelja med letom

29.5.2016

Danes je 9. nedelja med letom. Jutri bo godovala sv. Ivana Orleanska, devica, v torek se bomo spomnili obiskanja device Marije in zaključili šmarnično pobožnost, v sredo bo godoval sv. Justin, mučenec, v četrtek sv. Erazem, škof, v petek bo prvi petek, tudi praznik Srca Jezusovega, v soboto bo prva sobota, tudi praznik Marijinega Brezmadežnega Srca, naslednja nedelja bo 10. med letom.

Danes popoldne ob 15.00 bodo šmarnice pri križu na pokopališču.

V sredo bomo opravili sveto mašo tudi za + Pavla Kokelj ob 7. dnevu.

 V petek bova z Jakobom obhajala bolnike in starejše.

V soboto bo sveta maša izjemoma ob 7.15.

Naslednjo nedeljo bo puščica namenjena za socialno zavarovanje duhovnikov.

Naslednjo nedeljo bodo pri sveti maši ob 7.00 sodelovali skavti in se hkrati zahvalili Bogu za preteklo skavtsko leto. Pri sveti maši ob 9.00 bo ta dan prepeval Mladinski pevski zbor Veseli Glas iz župnije Trata-Gorenja vas.

Ob 9.00: Prosimo, da veroučenci podpisana spričevala vrnejo naslednjo nedeljo v škatlo na obhajilni mizi.