^Na vrh

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5

11. nedelja med letom

12.6.2016

Danes je 11. nedelja med letom. Jutri bo godoval sv. Anton Padovanski, redovnik in cerkveni učitelj, v sredo sv. Vid, mučenec, naslednja nedelja bo 12. med letom, ko bo tudi darovanje za cerkvene potrebe.

V sredo bomo sveto mašo opravili tudi za + Marijo Loštrak ob 7. dnevu, v petek tudi za + Franca Mlakarja ob 7. dnevu ter v soboto tudi za + Martino Filipič ob 7. dnevu.

V soboto bo srečanje za oratorijske animatorje. Prijavnice za oratorij lahko oddaste še danes.

Naslednjo nedeljo bo ob 19.00 v župnišču srečanje za romarje kolesarje.

Na oglasni deski pod korom si lahko preberete zapise letošnjih novomašnikov in podatke o tem, kdaj in kje bodo imeli nove maše. Bog daj, da bi se še veliko fantov odločilo za pot za Gospodom. Tudi iz naše župnije.