^Na vrh

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5

15. nedelja med letom

10.7.2016

Danes je 15. nedelja med letom, (ob 10.00 bo zlata maša br. Pavla Koširja). V ponedeljek bo godoval sv. Benedikt, opat, zavetnik Evrope, v torek godujeta sv. Mohor in Fortunat, mučenca, v petek sv. Bonaventura, škof in cerkveni učitelj, v soboto bo Karmelska Mati Božja, naslednja nedelja bo 16. nedelja med letom, ko bo tudi darovanje za cerkvene potrebe.

Danes bo ob 16.00 v Žirovskem Vrhu blagoslov Kržetove kapelice. Lepo povabljeni.

V sredo lepo vabimo k češčenju Najsvetejšega uro pred sveto mašo.

V župnišču lahko še vedno naročate svete maše za meseca september in oktober. Prosimo, da se odločate tudi za jutranje maše.

Ob 10.00: Hvala vsem, ki ste sodelovali pri pripravi zlato mašnega slavja. Bog povrni. Vse, ki ste navzoči, po sveti maši vabimo, da se zadržite pred župniščem v pogovoru z zlatomašnikom. Takoj sedaj po sklepnem blagoslovu pa ste povabljeni, da se sprehodite skozi zakristijo in čestitate zlatomašniku, v škatlo pa daste dar zanj.