^Na vrh

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5

29. nedelja med letom

16.10.2016

Danes je 29. nedelja med letom. V ponedeljek bo godoval sv. Ignacij Antiohijski, škof in mučenec, v torek sv. Luka, evangelist, v sredo sv. Pavel od Križa, duhovnik, v četrtek sv. Irena, mučenka, v petek sv. Uršula, devica in mučenka, v soboto sv. Janez Pavel II., papež, naslednja nedelja bo 30. med letom – tudi misijonske nedelja, ko bo puščica namenjena za misijone.

Hvala za vse darove, ki ste jih danes pri darovanju namenili za potrebe Cerkve.

Danes bodo molitev rožnega venca ob 19.00 vodile Zakonske skupine. Lepo povabljeni k molitvi.

V ponedeljek bodo kip Fatimske Marije odpeljali nazaj v Fatimo. Ta dan bomo sveto mašo opravili tudi za + Matevža Jereba ob 7. dnevu in za + Frančiško Albreht ob 7. dnevu. Ob 19.45 bo v župnišču tudi srečanje Svetopisemske skupine.

V sredo bomo sveto mašo opravili tudi za + Antona Oblaka, v petek pa tudi za srečo in zdravje v družini.

V soboto bomo sveto mašo opravili tudi za + Viktorja Čadeža ob 7. dnevu. Zvečer ob 19.00 bo v župnišču srečanje mladih.

Naslednjo nedeljo bo molitev rožnega venca ob 19.00 vodila Misijonska skupina.

Svojci, sorodniki, prijatelji in sosedje + Cecilije Pagon so namesto cvetja namenili za cerkvene potrebe 300 Eurov. Bog povrni.