^Na vrh

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5

30. nedelja med letom - misijonska

23.10.2016

Danes je 30. nedelja med letom-misijonska. Današnja puščica je namenjena za misijone. Hvala za vsak dar, ki ste ga namenili. V ponedeljek bo godoval sv. Anton Marija Claret, škof in redovni ustanovitelj, v torek sv. Krizant in Darija, mučenca, ko je tudi dan suverenosti, v sredo bo godoval sv. Rustik, škof, v četrtek sv. Sabina Avilska, mučenka, v petek sv. Simon in Juda Tadej, apostola, v soboto sv. Mihael Rua, duhovnik, naslednja nedelja bo 31. med letom.

Danes bomo ob 9.00 sveto mašo opravili tudi za + Danico Mur ob 7. dnevu.

Danes bo molitev rožnega venca ob 19.00 vodila Misijonska skupine. Lepo povabljeni.

V ponedeljek bo redno spovedovanje veroukarjev v času veroučnih ur. 1., 2. in 3. razred pa imajo normalen verouk.

V ponedeljek bomo sveto mašo opravili tudi za + Janeza Bekša ob 30. dnevu, v sredo tudi za + Pavlo Burnik ob 30. dnevu, v petek tudi za + Heleno Logar ob 30. dnevu, v soboto pa tudi za + Ano Mlakar ob 7. dnevu.

Če bo kakšen kandidat za krst, bodo krsti naslednjo nedeljo ob 10.30. Starši naj predhodno pokličejo župnika.

Naslednjo nedeljo bomo prešli na zimski čas. Sveta maša bo ta dan ob 9.00 na Ledinici.

Naslednjo nedeljo bo molitev rožnega venca vodila Molitvena skupina.