^Na vrh

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5

Božič - Gospodovo rojstvo

25.12.2016

Danes je božič – Gospodovo rojstvo. Jutri se bomo spomnili sv. Štefana, diakona in prvega mučenca. Popoldne ob 16.00 bo predstavitev jaslic. V torek sv. Janeza, apostola in evangelista, v sredo bo praznih nedolžnih otrok, mučencev, v petek bo praznik svete družine, naslednjo nedeljo bo praznik Marije, Božje Matere – tudi dan miru.

V ponedeljek bo sveta maša ob 9.00. Med njo bomo blagoslovili dva nova vitraža – medaljona. Njuno vsebino bo razložil avtor Marko Luis Jerman. Hvala darovalcem za denarna sredstva. Ta dan bo ob 10.30 tudi blagoslov konj v Pustotnk. Lepo povabljeni.

V torek bo sveta maša ob 9.00, pred njo ob 8.45 pa bo blagoslov kolednikov trikraljevske akcije, ki bodo ob 9.00 odšli na pot po družinah oznanjat Božje rojstvo in njegovo ljubezen.

V sredo so vsi veroukarji in tudi mlajši otroci lepo povabljeni k sveti maši ob 18.00, pri kateri bomo razmišljali o nedolžnih otrocih.

V petek bomo sveto mašo opravili tudi za + Štefana Kopača ob 7. dnevu, v nedeljo ob 9.00 pa tudi za + Janeza Zdolška ob 30. dnevu.

V župnišču lahko naročate svete maše za mesec marec 2017.