^Na vrh

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5

5. velikonočna nedelja

14.5.2017

Danes je 5. velikonočna nedelja. Šmarnice bodo ob 15.00 pri kapelici v Starih Žireh. V torek bo godoval sv. Janez Nepomuk, duhovnik in mučenec, v sredo sv. Jošt, puščavnik, v soboto sv. Bernardin Sienski, duhovnik, naslednja nedelja bo 6. velikonočna, ko bo v naši župniji ob 9.00 slovesnost prvega svetega obhajila. Ta dan bo pri obeh svetih mašah tudi darovanje za cerkvene potrebe.

Marijin kip z veseljem sprejmite v vaše družine in ob njem molite za Marijino bližino in Božji blagoslov. Seznam za sprejem kipa je zadaj na oglasni deski.

V ponedeljek bo ob 19.45 srečanje Svetopisemske skupine.

V sredo ste lepo povabljeni k molitvi in češčenju uro pred sveto mašo, ki jo bomo opravili tudi za + Mirka Burnika ob 30. dnevu.

V soboto bo ob 19.00 mladinsko srečanje.

Naslednjo nedeljo bodo šmarnice ob 15.00 pri križu na Goropekah.