23.7.2017

Danes je 16. nedelja med letom, tudi Krištofova nedelja. Vsem šoferjem želimo srečno vožnjo. Po sveti maši bo blagoslov avtomobilov. God sv. Krištofa, mučenca, bo v ponedeljek, v torek bo godoval sv. Jakob Starejši, apostol, v sredo sv. Joahim in Ana, starša Device Marije, ko bosta sveti maši ob 9.00 in ob 17.00 na Ledinici. Maševal bo letošnji novomašnik Gabriel Kavčič iz Ledin. V četrtek bodo godovali sv. Gorazd, Kliment in drugi učenci Cirila in Metoda, v soboto se bomo spomnili Marte, sestre Lazarja in Betanije, naslednja nedelja bo 17. med letom, ko bo tudi krščevanje ob 10.30. Priprava na krščevanje pa bo dan prej ob 9.00.

V ponedeljek bomo sveto mašo opravili tudi za + Rudolfa Poljanška ob 30. dnevu.

V sredo bo molitev pred Najsvetejšim ob 16.30 na Ledinici. Lepo povabljeni.

V sredo bo na Ledinici tudi darovanje za cerkvene potrebe.

V soboto bodo romarji romarskega društva ŠMAR ob 5.00 v župnijski cerkvi prejeli romarski blagoslov.