30.7.2017

Danes je 17. nedelja med letom. Jutri bo godoval sv. Ignacij Lojolski, duhovnik, ustanovitelj jezuitov, v torek sv. Alfonz Marija Ligvorij, škof in cerkveni učitelj, v sredo sv. Štefan I., papež, v četrtek Lidija, svetopisemska žena, v petek sv. Janez Marija Vianney, arški župnik, v soboto se bomo spomnili Marije Snežne, naslednjo nedeljo bo praznik Jezusove spremenitve na gori.

V ponedeljek bomo sveto mašo opravili tudi za + Cirila Eniko ob 30. dnevu.

V torek bo svoje poslanstvo v župniji začel novi župnik Andrej Jemec. Lepo ga sprejmite in mu pomagajte pri župnijskih dejavnostih.

V torek bo ob 16.00 na Višarjah sveta maša za šmarnične romarje (ŠMAR).

V sredo ste lepo povabljeni k molitvi in češčenju Najsvetejšega uro pred sveto mašo.

V petek bo prvi petek. Če dan bo obhajanje bolnikov in starejših. Pol ure pred sveto mašo bo molitev pred Najsvetejšim.

V soboto bo prva sobota.

Naslednjo nedeljo bo sveta maša za romarje kolesarje ob 15.00 v Turnišču.