Jezusov krst

·         sreda: sv. Gregor Niški, škof in cerkveni učitelj;

·         četrtek: sv. Pavlin Oglejski, škof;

·         petek: sv. Tatjana, mučenka;

·         sobota: sv. Hilarij, škof in cerkveni učitelj;

·         nedelja: 2. nedelja med letom; goduje sv. Sava, škof.

·         ponedeljek ob 18.00:                                   + Ignac Možina, obl.

+ Janez Košir (Tabor 8), obl.

Za zdravje in srečo v družini

·         torek ob 7.00:                                                  + Majda Jesenko

+ starši Rupnik

·         sreda ob 18.00:                                              + Kogovšek (izgorje)

+ Francka in Cigale

+ Nuša in Marija Strlič

·         četrtek ob 7.00:                                               Za nove duhovne poklice

ob 18.00 (Dobračeva):                                 + Marko Čar, obl.

+ Marjan Kristan in sinova

·         petek ob 18.00:                                              + Marjan Bogataj in Laznarjevi

+ Ivana Kokelj

+ Stanislav Jurca, obl.

·         sobota ob 8.00:                                              + Gabrijel Vegelj

+ Ciril Alič

·         nedelja ob 7.00:                                             + starša Mlakar (Opale)

ob 9.00:                                              + Vinko Benedičič

+ Ivan Reven, obl.

Ta teden bodo svete maše od ponedeljka do sobote v kapeli.

V tem tednu bo zopet reden verouk.

V ponedeljek ob 18.30 bo srečanje misijonske skupine, ob 19.30 pa redakcije Glasa sv. Martina.

V torek ob 17. uri bo predšolski verouk.

V petek ob 19. uri bo SKVO.

V petek ob 17. uri naši birmanci z avtobusom odhajajo na duhovne vaje na Bled. V nedeljo se jim ob 10. uri pridružite še ostali družinski člani. S seboj prinesite sladke dobrote!

Prihodnjo nedeljo ob 19. uri začenjamo v naši župniji pripravo na zakon. Zainteresirani pari pridite na prvo srečanje!

Ob pogrebu + Alfonza Zajec so domači, sorodniki, sosedje in prijatelj darovali 1000 EUR za obnovo naše župnijske cerkve. Bog povrni!