OZNANILA ŽUPNIJE ŽIRI – 2. nedelja med letom – 14. januar 2018

·         četrtek: sv. Marjeta Ogrska, kneginja;

·         petek: sv. Makarij Aleksandrijski, opat;

·         sobota: sv. Fabijan in Sebastijan, mučenca;

·         nedelja: 3. nedelja med letom; goduje sv. Neža, devica in mučenka.

·         ponedeljek ob 18.00:                                   + starši in brat Cankar

Za zdravje (C)

·         torek ob 7.00:                                                  Za zdravje, srečno vožnjo in uspeh v šoli

Po namenu (A)

·         sreda ob 18.00:                                              + Ivana in Kavčič

+ Jakob Dolinar, obl.

·         četrtek ob 7.00:                                               Po namenu (A)

ob 18.00 (Dobračeva):                                 + Cecilija Jereb (Loška 94)

·         petek ob 18.00:                                              + Venčeslav Cankar, 7. dan

+ Frančiška in Tone Klemenčič

+ Marija Naglič in Matejka Gruden, obl.

·         sobota ob 8.00:                                              + Bojan in Drago Štremfelj

+ Frančiška in Leopold Seljak

·         nedelja ob 7.00:                                             + starši in brat Mlinar

+ Franci in Alojzija Čadež

ob 9.00:                                              + Marjanca, Viljem, Peter Kogovšek, obl., in vsi Kogovšek

+ Janez Trček, obl.

Ta teden bodo svete maše od ponedeljka do sobote v kapeli.

Danes ob 19. uri začenjamo v naši župniji pripravo na zakon. Zainteresirani pari pridite na prvo srečanje!

V torek ob 18. uri bo v župnišču srečanje odbora za obnovo notranjosti župnijske cerkve.

V sredo ob 18.30 bo v župnišču srečanje vseh zborovodij.

V soboto ob 9. uri bodo ministrantske vaje.

Prihodnjo nedeljo ob 9. uri bo družinska sveta maša, ki jo pripravljajo veroučenci in starši 6. razreda. Pri obeh svetih mašah bo redni mesečni »ofer« za obnovo župnijske cerkve. Za vsak vaš dar že vnaprej Bog povrni!

Veroučenci so v adventni akciji za revne otroke zbrali 865 EUR. V imenu prejemnikov pomoči Bog povrni!

Jutri bo objavljen razpis za vpis otrok v novem šolskem letu v Vrtcu pri sveti Ani. Prijavnice dobite v vrtcu.

V kapeli si lahko ogledate sakralno razstavo slikarke Marte Jakopič Kunaver.