3. postna nedelja

• četrtek: sv. Bojan, knez;
  • petek: sv. Štefan IX., papež;
  • sobota: sv. Janez Klimak, opat;
  • nedelja: 4. postna nedelja; goduje sv. Benjamin, diakon in mučenec.

• ponedeljek ob 8.00:               + Ana Čepin

Po namenu (A)

ob 18.00:             + Peternel (Jarčja dolina)

• torek ob 7.00:                        + duhovnik Ivan Mihelič

+ Francka Trček

• sreda ob 18.00:                      + Lužarjevi (Košir) iz delnic pri Poljanah

+ Franc Eržen, obl.

• četrtek ob 18.00 (Dobr.):       + Marja Podobnik, 7. dan

+ Boris Oblak, 30. dan

+ Franc Okršlar, obl.

Za pokojne Selane

• petek ob 18.00:                     + Pavel, Janko in Cigale

+ Metod Trček, obl., ter starši Trček in Nagode

• sobota ob 8.00:                     + Helena in Anton Oblak (Mojškerčeva)

V zahvalo za opravljeno delo

Za zdravje

• nedelja ob 7.00:                   + starši in brat Tavčar

+ Roman Albreht, obl.

ob 9.00:               + Apolonija Šorli in Ivanka Burnik

+ Anton Kastelec, obl.

+ Vinko Benedičič

V počastitev materinskega dne društvo ŠMAR  vabi na odprtje razstave, ki bo danes ob 10. uri v Galeriji v zvoniku. Svoja likovna dela bo predstavila Irma Kopač iz Žirovskega vrha.  Dokončala je Srednjo šolo za oblikovanje in fotografijo v Ljubljani in se zaposlila kot grafična oblikovalka. Štiri leta je obiskovala Likovni tečaj Evridika v Sorici pod vodstvom akademskega slikarja Mira Kačarja. Umetniško  ustvarjalno pot je razvijala popolnoma na svoj način v smeri slikarstva, vitraža in darilnega programa, kar  bo na ogled na tej razstavi, ki bo odprta po urniku do 7. aprila.Lepo vabljeni!

Danes gremo na postno romanje na Žalostno goro pri Mokronogu. Odhod bo ob 13. uri izpred župnišča. Lepo vas vabimo, da se nam še pridružite.

Vse delavniške svete maše bodo v kapeli, razen ponedeljka.

V ponedeljek na slovesni praznik Gospodovega oznanjenja Devici Mariji bosta praznični sveti maši ob 8. in 18. uri v župnijski cerkvi. Lepo povabljeni!

V ponedeljek ob 19. uri bo v župnišču srečanje svetopisemske skupine.

V sredo praznuje rojstni dan naš kaplan, p. Marko. Zato mu želimo obilo blagoslova in dobrega počutja v naši župniji!

V petek ob 18. uri lepo povabljeni v kapelo h križevem potu, ki ga bodo vodili naši birmanci.

Prihodnjo nedeljo ob 18. uri vodi križev pot svetopisemska skupina.

Prihodnjo nedeljo ob 19. uri imajo v župnišču srečanje romarji kolesarji RoMartin.

Ob pogrebu + Ane Petrovčič so domači, sorodniki, prijatelji in znanci darovali 500 EUR za župnijsko cerkev, 250 EUR za Pediatrično kliniko, 250 EUR za misijone in za 10 svetih maš. Hvala tudi tremneimenovanim darovalcem, ki ste v tem tednu darovali za poplačilo obnove župnijske cerkve. Vsem Bog povrni!