4. postna nedelja

• četrtek: sv. Izidor Seviljski, škof in cerkveni učitelj;
  • petek: sv. Vincencij Ferrer, duhovnik;
  • sobota: sv. Irenej iz Srema, škof in mučenec;
  • nedelja: 5. postna, tiha nedelja; goduje sv. Janez Krstnik de la Salle, duhovnik in redovni ustanovitelj.

• ponedeljek ob 19.00:             + stari starši Jereb in Tolar

+ brat Leon Rupnik

• torek ob 7.00:                        Za nove duhovne poklice

Po namenu (A)

• sreda ob 19.00:                      + Bernard Kavčič, 7. dan

+ Vojko Poljanec, obl.

+ Justin Stanovnik

+ Vinko Šubic, roj. dan

• četrtek ob 19.00 (Dobr.):       + Berta Čadež, 30. dan

+ Franc Pagon

+ Kristina in Jernej Frlic

Po namenu

• petek ob 19.00:                     + Matija Pirnat, obl.

+ Jožica Trček, 30. obl., Jože Trček, obl., in vsi Trčkovi (Mrzli vrh)

• sobota ob 8.00:                     + Martinovi (Starovaška) in za Božji blagoslov

Po namenu (A)

• nedelja ob 7.00:                   + Matevž Pečelin

+ Eisele in Miklavčič

ob 9.00:               + starši in sinovi Strlič (Logaška 36)

+ Rudolf in Frančiška Kristan (Selo), obl.

+ Vida Oblak in Mojškerčevi

Danes ob 18. uri lepo povabljeni v župnijsko cerkev h križevem potu, ki ga bo vodila svetopisemska skupina. Prihodnjo nedeljo vodite križev pot zakonci.

Od danes naprej bodo vse svete maše zopet v župnijski cerkvi, vse večerne svete maše pa so zopet ob 19. uri.

V ponedeljek ob 19.30 bo v župnišču srečanje misijonske skupine, ob 20.30 pa redakcije Glasa sv. Martina.

V sredo ob 20.30 bo srečanje mlajše zakonske skupine, v četrtek ob 20. uri pa starejše zakonske skupine.

V petek dopoldne bova z gospodom kaplanom obiskovala bolnike in starejše po domovih.

V petek bomo obhajali praznik prve svete spovedi. Prvoobhajanci in njihovi starši se zberemo ob 17. uri pred župniščem.

V petek ob 19. uri lepo povabljeni v župnijsko cerkev h križevem potu, ki ga bodo vodili naši birmanci.

V petek ob 19. uri bo v župnišču srečanje SKVO.

V petek ob 20. uri lepo povabljeni v kapelo župnišča na večer z igralcem Gregorjem Čušinom. Predstavil nam bo povsem nove Zgodbe iz Velike knjige. Na ta večer lepo povabljeni vsi mladi, pa tudi vsi odrasli. Ne zamudimo zanimivega večera!

Od sobote do nedelje bodo naši skavti na obljubah v Ledinah, kjer bo prihodnjo nedeljo ob 11. uri tudi sklepna sveta maša.

V soboto ob 20. uri bo srečanje zakonske skupine DIŽ.

Prihodnjo nedeljo boste v cerkvi lahko dobili oljčne vejice za cvetno nedeljo. Vaši darovi bodo namenjeni za pomoč istrskim župnijam.

Ob pogrebu + Marije Podobnik so svojci darovali 300 EUR za župnijsko cerkev. Ob pogrebu + Bernarda Kavčiča pa so domači, sorodniki in sosedje namesto cvetja na grob darovali 520 EUR za župnijsko cerkev. Hvala tudi dvemaneimenovanima darovalcema, ki sta v tem tednu darovala za poplačilo obnove župnijske cerkve. Vsem Bog povrni!

AMD Žiri organizira brezplačno predavanje o novostih v cestno prometnih predpisih, ki bo prihodnjo nedeljo ob 10 uri v restavraciji Sklednik. Lepo vabljeni voznice in vozniki vseh generacij!